Haber

Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü, Türkiye Boks Şampiyonası’ndan madalya ile döndü

Ulusal ve uluslararası karşılaşmalardan başarılı sonuçlarla dönen Yenimahalle Belediyesi SporKulübü, Kars’ta düzenlenen Türkiye Boks Şampiyonası’ndan madalya ile döndü.

Türkiye Boks Federasyonu’nun 15-23 Temmuz tarihleri ​​arasında Kars İsmail Aytemiz Spor ve Stand Palace’ta düzenlediği Büyükler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda Yenimahalle Belediyesi sporcusu Arif Demirel 70 kiloda Türkiye Şampiyonu oldu.

66 ilden 633 sporcunun katıldığı şampiyonada adından söz ettiren Demirel, Ağustos sonunda Slovenya’da yapılacak Avrupa Boks Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkını kazandı.

Fethi Yaşar: “Yenimahalle’ye 5 yıldızlı spor tesisi kazandırdık”

Şampiyon sporcuyu makamında ağırlayan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Yenimahalle’de gençleri farklı spor dallarına yönelmeleri için ilçemize 5 yıldızlı spor tesisleri kazandırdık. Yenimahalleli sporcular ilçemizi gururla temsil ediyor. İlçemizin adını hem ulusal hem de uluslararası müsabakalarda Türk Bayrağı olarak tescilleyen Spor Kulübümüz, sporun her branşında var” dedi. “İddialı sporcular yetiştiriyoruz ve gençlerimiz her turnuvadan başarı ile dönüyor. Katıldığı turnuvada Türkiye şampiyonluğu kazanan sporcumuzu tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Göreve geldiğimiz günden beri Yenimahalle’de gençlere yatırım yapıyoruz. Biz sonuna kadar çocuklarımıza güvenmeye devam edeceğiz.” – ANKARA

harmancik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu