Yaşam

23 Nisan Çocuk Şenliği

Nevşehir Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Nevşehirli çocukların tüm günü aileleriyle birlikte geçireceği keyifli etkinlikler hazırladı.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Çocuk Şenliği programına aileler ve çocukları ücretsiz olarak katılabilecek.

Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 103. yıl dönümünde Nevşehir Belediyesi, Nevşehirli çocuklar için kusursuz bir ‘Çocuk Bayramı’ hazırladı. Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen şölen, 23 Nisan Pazar günü Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılacak.

Sabah saat 10.00’da başlayacak şenlikte, Kültür Sanat Merkezi’nin bahçesine çocuklar için oyun parkları yerleştirilecek. Tırmanma Duvarı, Büyük Kaydırak, Rodeo, Dart, Timsah Oyun Alanı’nın yer alacağı festivalde çocuklar aynı anda 10D Taşınabilir Sinema keyfi yaşayacak. Ödüllü yarışların da yapılacağı şenlikte Nevşehir Belediyesi çocuklara ikramlarda bulunacak ve çeşitli hediyeler dağıtacak.

Aynı gün Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde “Mini Mini Kuş Müzikali” de sahnelenecek. 13.00-15.00 ve 17.00 saatleri arasında üç farklı oturumda sahnelenecek olan müzikali tüm çocuklar ücretsiz olarak izleyebilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-suruc.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu