Ekonomi

EY Girişimci Kadın Liderler Programı 2023 başvuruları başladı

İSTANBUL (İGFA) – EY; ideallerini gerçekleştirmek ve vizyonlarını gerçeğe dönüştürmek isteyen kadın girişimcileri desteklemeye devam ediyor. Türkiye’de yedinci yılına giren EY Girişimci Kadın Liderler Programı’na başvurular 15 Ağustos 2023 tarihine kadar EY Türkiye web sitesi üzerinden yapılabilecek.

Uluslararası arenada danışmanlık, kontrol, vergi, strateji ve kurumsal finansman hizmetleri sunan EY tarafından düzenlenen 2023 Girişimci Kadın Lider Transfer Programı başvuruları alınmaya başlandı. İşlerini geliştirmeyi ve dünya çapında büyümeyi hedefleyen kadın girişimcileri destekleyen program; İş ortaklarına eğitim, iş geliştirme, mentorluk ve ağ oluşturma alanlarında takviyeler sunar. EY Türkiye, kadın girişimcileri uluslararası pazarlarda aktif olarak faaliyet göstermeye ve rekabet etmeye hazırlamayı amaçlayan program kapsamında bugüne kadar 60 kadın girişimciye destek sağladı.

Bu yıl EMEIA Bölgesi (Avrupa, Orta Doğu, Hindistan ve Afrika) genelinde gerçekleştirilecek olan EY Girişimci Kadın Başkanlar Programı’na katılmak isteyen kadın girişimciler, 15 Ağustos 2023 tarihine kadar başvurularını yapabilecekler. Tamamen ücretsiz olan programda, bağımsız bir komite tarafından seçilecek kadın girişimcilere, iş dünyasının başarılı yöneticilerinin bilgi ve deneyimlerinden yararlanabilecekleri, ciro ve istihdam açısından şirketlerini büyütebilecekleri bir ağa katılma fırsatı sunulmaktadır. .

EY Girişimci Kadın Liderler Programı Türkiye liderliğine öncülük eden EY Türkiye Vergi Hizmetleri Şirket Ortağı Müge Tan Belviso, program hakkında şu değerlendirmede bulundu: “Sürekli dönüşen ve hızla değişen iş dünyası; Aynı zamanda yaşam tarzımızı, çalışma şeklimizi ve insanlarla nasıl iletişim halinde kaldığımızı değiştirirken, bize beklenmedik zorluklar ve fırsatlar sunabilir. EY olarak biz; Girişimci Kadın Başkanlar Programı ile bu değişimde yolunu bulmaya çalışan kadın girişimcilerin potansiyellerini tam olarak ortaya çıkarabilmeleri için stratejik konulara yeni bir bakış açısı kazandırmak için çalışıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu