Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Kuyucuk’ta Yol Yapım Çalışmalarını Sürdürüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi il genelinde yol yapım çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Gruplar, Kuyucak ilçesi Yunus Emre Caddesi’nde sıcak asfalt çalışması yapıyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi; Hizmet odaklı belediyecilik anlayışı ile şehir trafiğini hızlandıran, sürüş konforunu artıran çalışmalarına devam ediyor. Kuyucak’ta yol yapım çalışmalarını planlı ve hızlı bir şekilde yürüten Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Dairesi ekipleri, sıcak asfalt çalışmaları kapsamında Kuyucak ilçesi Yunus Emre Caddesi’nde tadilat çalışması yapıyor.

Kaldırımların düzenlenmesi ve çevre düzenleme çalışmalarıyla devam edecek olan çalışma, şerit çizgilerinin çizilmesi ve yol işaretlemelerinin yapılmasıyla sona erecek.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, eş zamanlı olarak şehrin dört bir yanında yol yapım ve yenileme çalışmalarını yürüttüklerini belirterek, “Sorumluluk alanımızdaki tüm yollarda altyapı ve ardından üstyapı çalışmalarına belli bir plan dahilinde devam ediyoruz. Vatandaşımızın her şeyin en iyisine layık olduğunu bilerek yatırımlarımıza devam edeceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-sultanhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu