Teknoloji

Tıklama Tuzağı Başlık Tuzağından Bıkanları Mutlu Etmek İçin Paketten Bir Adım Atın: Paket AI

Bir içerik üreticisi olarak başlık oluştururken dikkat ettiğim pek çok şey var. İçeriğin ilginç olması ve okuma isteği uyandırması, Okuyucuya içeriğin neyle ilgili olduğunu doğru bir şekilde aktarabilmekve en önemlisi okuyucuyu tuzağa düşürecek bir tıklama tuzağı başlığına sahip olmamak…

Ben de okuyucu olarak bunlara dikkat ediyorum çünkü baştan sona deneyimimi etkiliyorlar. Ancak ne yazık ki tıklama tuzağı manşetler internetteki her mecrada farklı şekillerde karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu durumu değiştirmek ve kullanıcı deneyimini ön plana koymak isteyen Bundle, önemli bir adım attı ve Yapay Zeka Paketigeliştirildi.

Tıklama tuzağı başlığını mı gördünüz? Bundle AI’ya rapor verin

Bundle AI son dönemde giderek daha fazla alanda hayatımıza entegre olan bir teknolojidir. Üretken yapay zeka teknolojisinin bir parçası Olarak geliştirildi. Çalışma mantığı kolaydır.

Okuyucular tıklama tuzağı olduğunu düşündükleri başlıkları bildiriyor. Bundle AI’dan gelen raporlar Başlığın ve içeriğin bağlamını değerlendirir.Gelen raporlarla giderek daha fazla öğrenen Bundle AI, içerikleri ve başlıkları değerlendirerek yanıltıcı bir başlık olduğunu düşünerek içeriği daha yeterli açıklayan net bir başlık hazırlıyor.

Burada önemli olan Bundle AI’nın örneklerle karşılaşmasıdır; Tıklama tuzağı başlıkları rapor edilirken gelişmekte olduğu gerçeği. Bu nedenle okuyucuların rolü de önemlidir.

Konuyla ilgili kısa bir değerlendirme yapan Bundle kurucu ortağı Enes Danış, “Bundle AI için Yapay zekayı sadece kullanmış olmak için kullanmadık; bir soruna çözüm bulmak, fayda yaratmak ve okuyucularımıza yolculuklarında gerçek bir gelişme sağlamak istedik. .” diyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu