Haber

Devlet Bahçeli’den Mansur Yavaş’a sert tepki

Başkentte dün öğle saatlerinde etkili olan şiddetli yağmurun ardından yeniden sel meydana geldi. Çok sayıda cadde göle dönerken araçlar sular altında kaldı. Çok sayıda ev ve iş yerini su bastı.

Devlet Bahçeli’den Mansur Yavaş’a sert tepki” layout=”intrinsic” width=”640″ height=”422″>

“KARŞILAŞMAYA İBB BAŞKAN GİBİ DAVRANIŞTI”

Bugün partisinin grup toplantısında değerlendirmelerde bulunan MHP lideri Devlet Bahçeli’nin gündemi sel ile mücadele eden Ankara oldu. ABB Başkanı Mansur Yavaş’a tepki gösteren Bahçeli, “Birkaç gün önce Ankara’yı sel bastı. İBB başkanı gibi emanete ihanet etti. Ankara’ya çivi çakılmadı. 14 Mayıs akşamı biz diyorduk” diyordu. 5. sınıf çadır tiyatrosunda kazandı ama herkes kendi şehrinde kaybettiklerini anlattı: “Kendine hakim olamayan siyasetçi olmaz, adam olmaz. Bülbül kargayı çöpe götürür.” dedi.

“AVUKAT KAPATICISI KENDİ EVİNE GİDİYOR”

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu da suçlayan Bahçeli, “CHP liderinin milletin mesajını henüz anlamamış olmasına üzüldük. Köylülerimizi ve TRT’yi suçlayan hatası, hala şoka girmediğinin kanıtıdır. Köylüleri suçlamak” dedi. Milli iradeye bir saldırıdır. Bu milletimizi ve CHP’ye oy verenleri derinden yaralamıştır. Onları defalarca uyardım. Arkadaşıma güvenme dedim, çöpü o doldurur.

baklan-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu